Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Dobrý den

Rád bych vás poprosil o pomoc nainstaloval jsem program Virtualbox, ale po instalaci se mi při sebenemším vytížení PC (zapnuti hry nebo filmu s vysokým rozlišením) se mi začal sekat zvuk a pote celý PC. Program Virtualbox jsem odinstaloval ale zvuk se sekal dále. Odinstaloval sem i ovladač zvukove a podle očekávani přestal fungovat zvuk na to jsem restartoval PC a zvuk se rozběhl ale pořád když sem zapnul hru nebo film tak se zvuk seka. Nejsem žadný počítačový expert tak vas pěkně prosím o radu předem děkuji :)

Windows 8 PRO 64bit 8GB RAM
Intel Core i3-2310M 2.10GHz
NVIDIA GeForce GT 555M
Intel(R) HD Graphics 3000
Realtek ALC663 @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller

Inac k pricine ten instalator virtualboxu ti tam asi nainstaloval nejake virtualne ovladace divne, ale tazko povedat ze jake, mozno nejaku virtualny lan controller a ine veci, by si musel hladat v spravci zariadeni a ja neviem kde vsade ze co tam vsetko je.
P.S> skus preinstalovat ovladace chipsetu, grafiky, atd.
Teploty si meral? Vytazenie CPU ked sa to seka?

virtualbox instaluje virtualne ovladace viem lebo som ho mal. Neni to v instalatore vylistovane naco by to tam vypisovali ked je to nutna sucast? V spravci zariadeni napriklad mozes nejake evci vidiet alevo v ovl.panely - pridat ubrat programy toho moze byt viac nielen jedna polozka.
Kedze nikto nevie co ti to tam poprepisovalo tak preto sa tazko radi co mas opravit.

Uz si sledoval ce nemas nahodou vytazene CPU na 100% ked sa to seka? Ak ano akym procesom? Teploty si uz meral (speedfan) ked sa to seka? Ovladace si uz preinstaloval aj chipset aj zvukovku aj LAN aj grafiku atd?

no tak ted už to vážně nechápu ten notebook si dela co chce. Chtěl sem to všechno zjistit tak sem zapnul tu hru ale zakon schválnosti je ten že se nesekala a vytížení procesoru bylo na 37% a teplota 53°C no a přepínaním grafiky to být nemuže protože to sai vlastně mužu nastavit sám co chci aby se mi otviralo v jake grafice.