Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu

Zdravím,

rád bych poprostil o pomoc s problémem.

Mám tu starší stroj, kterému nejde internet.

Vyzkoušel jsem Live CD Ubuntu a krásně jsem se připojil.
Windows XP Prof. SP3, ale po připojení kabelu nic nehlásí.
A v Ovládácích panelech > Internetové připojení > "nic není"

A ani mi nejde vytvořit nové: Vytvořit novou síť > další > do Internetové sítě > sebrat data z ISPs > dokončit > "a nic, žádné nové připojení se neobjeví"

PING v CMD hlásí: "ping request could not find host seznam.cz, please check a try again"

Tak budu rád za rady, předem díky, Mihh

ovladače ke značkovým krámům se hledají u výrobce podle modelu na štítku na bedně.
(u čínských základních desek musíš vyčíst výrobce + typ, třeba cpu-z)

ve správci zařízení síťovka je? žádný otazník?

domácí router má nějaký typ? není to jen ap s jedinou ip adresou od providera?