Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi/Router(AP)

Dobry den,
mam nastavený wifi router tak, že když ke mě někdo prijde pripoji se na wifi tak ho to proste nepusti z jednodo duvodu, že neni registrován v síti :( Nevíte jak to prenastavit, už mě to docela štve pokaždé volat spravci a posilat mu MAC adresu , aby mi pridal notas/tablet/mobil... Nikdo z mých sousedů to takhle nastavený namaj a mam intrnet od stejného poskytovatele.. Co se týká okolo routru vůbec netuším takže prosím berte vpotaz :(
Děkuji

štítek je zespodu, tam je přesný typ tvého stále neznámého routeru. ostatně koukám, že nejasnost v typu krabičky je i v předmětu dotazu.
parametry = adresy připojení: tvoje ip, maska, brána, dns. pokud jsi je nedostal, máš dhcp.

posíláš správci(?) furt mac adresy - když máš router a ne ap? kdo ten tvůj router spravuje? ty?