Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno XX Clone

Dobrý den, umí tento free přenést obraz disku z velikosti 500GB na 300GB?..myslím samozřejmě jenom data uložená na disku zhruba 30GB..ale právě z většího na menší..dík

kazdy to nevie, aj ked neukladaju vsetko ale filesystem nemenia t.j. ak je niekde vo filesysteme odkaz na sektor cislo miliarda tak musi ten sektor miliarda aj existovat.

niektore to mozno vedia ale urcite nie vsetky (ja to nepotrebujem tak neviem ktore, ale napr. driveimage to urcite nevie). Ale neni problem urobit to ze vo Win(Vista alebo Win7) zmensim oddiel na 300GB alebo 290GB, a az ten naklonujem na 300GB disk.