Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalacia XP z USB kluca

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne preniest subory z instalacneho CD XP na USB kluc a nasledne ho pouzit na instalaciu XP z neho? Mam totiz notebook bez CD mechaniky a rad by som naformatoval disk a preinstaloval system. Dakujem za odpovede

Nasiel som na nete (po precitani par clankov) HP USB Boot Utility - tato by mala boot sektor zvladat vytvorit...ked ju uz tymto programom zformatujem, potom na nu treba zrejme nakopirovat XP z instalacneho CD...Ked dam nasledne bootovat z flashky, spusti sa automaticky instalacia ako keby som bootoval z CD, alebo budem musiet pouzit nejake dosovske prikazy? (tie, zial, neovladam)

Precital som si ten druhy clanok, konkretne alternativny postup - prave v nom sa pise o tej utilitke od HP, ktoru som si uz stiahol...ked flasku v nom naformatujem a nabootujem do prikazoveho riadku co potom? predpokladam, ze instalacne subory budu na flashke...ktory konkretne mam spustit? akym prikazom? viem, vela otazok naraz...

Fuha, tak to je zlozite...Uvadza sa tam cesta k nejakemu suboru, ktory spusta instalaciu, len sa neuvadza, ktory subor to je (jeho nazov). winnt [/s:Cesta_ke_zdroji] [/t:Dočasná_jednotka] [/u:soubor_odpovědí][/udf:ID [,soubor_UDB]] [/r:složka][/rx:složka][/e:příkaz][/a]
Moze mi to niekto prelozit, velmi tomu nechapem...sama zatvorka...velmi by mi pomohol priklad - proste nahradit tie zatvorky a skratky konkretnymi lokaciami a nazvami suborov (aj vymyslenymi).Hadam potom konecne pochopim. Takisto by ma zaujimalo, ci je potrebne pouzit vsetky parametre...napr.ci nestaci napisat cestu k dotycnemu spustaciemu suboru. Dakujem

Keďže sa tu wa*ez nevedie, tak aspoň toto:

[http://i63.photobucket.com/albums/h134/pestilotsi/w inxp_usb.jpg]

Windows XP USB Stick Edition

Ever want to boot up into Windows XP via a USB memory key? Well, now you can...

This is a miniature version of Win XP Just enough to get your up and running so you can restore from backup, access your files, or do whatever you have to do.

Also go to your BIOS setting and change the BOOT sequence. Removable drive or something should be at the top then try to reboot your PC.

You can boot from USB Chrisge.

Tu sa dá možno niečo dozvedieť:
http://www.microsoft.com/whdc/device/storage/usb-bo ot.mspx