Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání notebooku

Zdravím, koupil jsem asi před půl rokem notebook Lenovo Z580 bez OS. Nainstaloval jsem Windows 7, všechny ovladače. Počítač se mi pří hraní, otevření skypu, porhlížení innternetu atd. zasekával asi na 10 sekund a pak jel zase chvíli normálně. Včera jsem reinstaloval OS (myslel jsem že sekání zmizí) a ve správci zařízení se mi najedou objevil vykřičník u "Řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI". Zkoušel jsem reinstalovat chipset ale nezmizelo to. A počítač se mi občas na cca 10sekund sekne. Předem Děkuji za jakékoliv rady :-) .

Nainstaluj tie Win uplne nacisto vcetne formatovania, a skumaj po instalacii coho to zacne sekat.
ked sa to seka aj hned po instalacii cistych Win tak je problem v HW, moze byt napr. vadny HDD (da sa otestovat komplet povrch utilitou od vyrobcu, atd), moze sa to prehrievat (urvaty chladic CPU), merat teplotu napr. pomocou RealTemp apod

Nejsem v tomto nijak zběhlý, ale musím ten Win znovu instalovat? Není nějaký prográmek, který by mi to nějak otestoval? Vždycky se mi to sekne když spustím nějaký prográmek. pak to jede vphodě až pak zas po nějaké době se zase sekne... a ten HDD nevím jak otestovat :( jak říkám moc tomu nerozumím, tak děkuju moc za každou radu !! :-)