Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mám tak pomalé stahování, když výsledky rychlosti jsou jiné?

Zdravím, mám otázku ohledně rychlosti stahováni, totiž, když něco stahuji, tak mi rychlost stahování nepřesáhne 250 kb/s, ale výsledky měření rychlosti vychází takhle: 20130661629-5d2c23d7ef.html je zde uvedeno, že rychlos Downloadu má být 407 kb/s, tak přoc stahuju jenom 250? Předem děkuji za odpověď.

Stahuješ ze serverů, kde ti víc nepovolují.
Také záleží na tom, jak daleko si od serveru, kde je soubor umístěn, na tom se taky projevuje rychlost a její pokles.
Nechápu co na ale tom řešíš. Stejně je fuk, jestli pojedeš 250 nebo 400, pořád je to pomalé jak sáňky v létě.

Problém už nastavá, když si koupíš vyjebanej kredit na hellshare, abys mohl stahovat plnou rychlostí!
Nakonec místo svých obvyklých 7500 kBps jedeš 500 kBps.. to je pak k posrání :D