Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Canon MX 420

Dobrý den, potřeboval bych poradit s Wifi připojením tiskárny Canon MX 420 .Win7 64 bit.
Když spustím instalaci z CD tiskárna začne instalovat všechno probíha dobře,ale ke konci instalace najde tiskárnu, ale poslední část jak dám další objeví se hláška nejlze vytvořit nový port 0000.Muže mi někdo poradit kde je chyba a jak port vytvořit ? Zkoušel jsem i vypnou antivir a pořád je to stejné. a druhém Notebooku kde je Win Vista to jde normálně při instalaci žádné problémy.
Děkuji předem za radu. Laďa

Tiskarnu mas pripojenu k routeru nebo se pripojujes jen primo k tiskarne?
Pokud mas tiskarnu pripojenu k routeru, je vhodne ji bud nastavit pevnou IP nebo aspon rezervovat IP na routeru. Ten lokalni port se pripojuje bud ke jmenu tiskarny nebo k jeji IP adrese.
ZKus spis vypnout firewall nez antivir. Mozna se te ovladac na zacatku instalace ptal a ty jsi mu zakazal pristup na net.