Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na notebook a jeho výkon

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mohu očekávat od tohoto notebooku, jaké hry a grafické programy na něm mohu používat.

HW konfigurace:

CPU: Dvoujádrový procesor 2,0Ghz

RAM: 3GB

samostatná Herní grafická karta: ATI Radeon HD3470 + HDMI

Pevný Disk SATA 320GB

Display 15,4'' Rozlišení: 1280x800 Lesk. Bez vadných pixelů

Optická mechanika: DVD-+RW

Zvuková karta: Perfektně hraje. Konektor na sluchátka je plně funkční i když trochu naprasklý na mikrofon je 100%.

Webkamera, NUMERCKá klávesnice, Čtečka paměťových karet, Wifi BGN, Slot pro přídavné karty-ExpressCard slot.

Porty: DVI, HDMI (vč zvuku), 4x USB, FireWire (IEEE1394) port, Výstup pro monitor a sluchátka.

VÝDRŽ NA baterii cca 1h

Notebook zvládá bez problémů aplikace, které dnes nefungují i u notebooků s integrovanou grafickou kartou. Důkazem je třeba nainstalovaná letošní nová hra World of Tanks.

World of Tanks, není letošní nová hra, navíc je v podstatě nenáročná, vytvořena právě pro lidi nevlastnící výkonné sestavy.
Slovní spojení "samostatná Herní grafická karta: ATI Radeon HD3470 + HDMI" - mě docela pobavilo, je to karta s výkonem integrované.
http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-H D-3470.9594.0.html

Můžeš si tam nainstalovat photoshop, illustrator (samozřejmě v tvém případě upirátěných), nějaké starší hry (kolem roku 2005 dolů), mno a flash hry v prohlížeči, některé by taky možná šly.

Kravina nebrat...je to dost spatne NTB a vsadim se ze text je zkopirovanej z inzerce...dotycny o NTB asi moc nevi kdyz pise kraviny typu:samostatná Herní grafická karta: ATI Radeon HD3470 + HDMI a Zvuková karta: Perfektně hraje...a dalsi kraviny...jinak prodavajici asi nezna dnesni integrovane karty v Intel CPU ktere jsou vykonejsi jak tahle Radeonka....plus teda na BF3 zapomen :)

a copak bych mohl očekávat od tohohle

Intel Core2 Duo P8800

2x 2,66GHz

2 GB RAM

250 GB HDD
WiFi

Bluetooth

DVD vypalovačka

Webkamera

Čtečka paměťových karet

4x USB

Audio in/out

VGA

LAN

14,1" matné LCD - 1440x900 pixelů

- LED, výborný obraz, jemné rozlišení

HD zvuk