Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vylepšit PC

Dobrý den,

chtěl bych si vylešpšit můj stávající PC, je v něm toto:
MB: Asustek P5GC-MX
OS: WIN Vista home premium 32bit
RAM: 1. slot: 2048mb. 2.dlot 512mb
CPU: Genuine Intel 2140 1,60GHz
Hraddisk: jen 150gb, chci vyměnit, myslím že by mohl stačit 320gb.
grafika: ATI radeon hd5570 1024mb

Co si myslít, že by bylo vhodné vyměnit, aby si mohl zahrát novější hry....

Díky

zbytek mám...

A to je co?
Jinak dle ceny, kterou ráčíte do toho vrazit, což vypadá zatím za co nejlevněji, ale Fůůl Há Dé na plné detaily.
- zdroj???
- deska je kancl.
- CPU také.
- HDD ujde.
- Evolve? To snad ne! Když už, pak aspoň kit 2×2GiB, tyto dostačují.