Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování AMD Duron

Zdravím, nějakou dobu teďka válčím na starším PC s Duronem a chtěl bych z něj dostat maximum, ale nemám s taktováním žádné zkušenosti, článků je sice hromada, ale většinou v angličtině, tak Vás prosím o radu jak postupovat s co nejnižším rizikem. Jedná se o AMD Duron (Morgan) v základním taktu 1.0GHz, Základní deska First International Computer, inc (FIC) model: AZ11EA/AZ11E
nwm jestli jsou pro korektní radu další nějaké informace, tak kdyžtak napište jaké... Děkuji

A co výměna za AMD Athlon 2800 XP+ socket A stejný jako má ten duron, ale nwm jestli záleží ještě na něčem. Půjde mi ten procesor na té desce First International Computer, inc (FIC) model: AZ11EA/AZ11E ???