Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 64 bit nebo 32 bit ?

Ahoj , budu si přeinstalovávat pc z win 7 home premium a win 7 ultimate, ale nevím jakou zvolit verzi 64 bit nebo 32 ?
Doposud sem měl 32 bit. Mám hodne pomalí PC a načítání internetu. Vůbec nevím čím to je , že je tak pomalý. Můžete poradit ?
MOJE PC SESTAVA: RAM : 2GB
grafika : Nvidia Geforce 9500GT 512MB
procesor : AMD athlon 64 X2 Dual core processor 5000+
Potřebuju hlavně vědět , proč je počítač tak pomalý, když ho pravidelně čistim a před pul rokem sem ho mel přeinstalovaný . DĚKUJI.

Potřebuju hlavně vědět , proč je počítač tak pomalý, když ho pravidelně čistim a před pul rokem sem ho mel přeinstalovaný

Odpověděl jste si:
- blbě provedená instalace v podobě obvyklého zanedbání instalace ovladačů v patřičném pořadí.
- používání nesmyslného SW na nesmyslné rádoby administrátorské zásahy do systému.
- neobjevení a nepochopení výrazu "víceuživatelský" s následným zabreberkováním.

HW je poměrně starý a dávat v případě 2GiB RAM 64b systém postrádá smysl.

blbě provedená instalace v podobě obvyklého zanedbání instalace ovladačů v patřičném pořadí.

začal sem zastávat názor že pořadí instalace ovladačů nemá vliv. Máš s tím nějakou zkušenost ? Jasně u PC když stáhnu 4-5 ovladačů se snažím začít čipsetem ale u ntb kde stáhnu 15-20 srajd označených někdy jen jako Q3212547 na to kašlu.

Výrobci notebooků jsou čím dále větší magoři (naserware) a v Redmondu také - občas si to dovede postavit hlavu a "chrání" ty své generické ovladače.
Začít ovladačem čipsetu je dlouhodobě ověřený postup, sice "porušení" tradice nemusí mít následky, ale pokud si redmondský zázrak postaví hlavu, pak se to projeví nečekaně obskurními projevy os...