BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zajímavý článek, dobře, že to vím. Ale pořád by mě zajímalo, jestli se to dá teda nějak optimalizovat aby ten web opravdu vyskakoval ve vyhledvačích mezi prvními. Jestli znáte nějakou seriozní osobu, která by to to dokázala a můžete mi jí doporučit. Protože já se v psaní webu vůbec nevyznám, napsaný je někým jiným.
Tak zalezi co chces, mozna by jsi mohl trebas nestrilit klicove slova na které chceš být první, pokud je to něco specifického, co je na pár houmelesáckejch stránkách, tak s tim po pár přečtenejch článcích o SEO mužeš laborotvat sám či ten kdo web dělal. Pokud je to něco hodně elitního, pak to bude hodně drahé..
Bohužel to není nic specifického, něco jako elektroinstalace, elektromontáže, elektropráce a podobně. Prostě něco týkající se webu elektro-janos.cz
elekromontážníků je na webu plná prdel, k čemu potřebuješ aby ta tvoje vyskakovala mezi prvními? pojedou snad z "74714 Markvartovice" dělat elektromonáž kamkoli po republice?
podle zobrazení je web nedodělaný (nebo možná optimalizovaný pro úchylný ie, to já nepoznám, ale u mě vypadá divně)
rozkliknu služby, kde se nabízí výčet bez dalšího popisu nebo bez příkladů. proč by na tak stručný web měl někdo chodit, proč ho mít v záložkách nebo na něj odkazovat, proč by ho měl vyhledávač vůbec indexovat, když se na něm nikdo nic nedozví?
proč ani galerie neukazuje ukázky řešení, ale jeden slint úředního papíru?
na seo příplatky za tuto hrůzu zapomeň, a čti si:
http://blog.mefistofeles.cz/co-je-inbound-marketin g-a-proc-byste-mu-meli-venovat-pozornost/
seo dělá obsah.
žádné fígle, patičky, klíčová slova, nadpisy h1, koupené odkazy na přiblblých mfa. to může přidat jednotky procent, ale musíš mít obsah. ten web nemá nic.