Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis - Disk director a True image home

Mám s každým programem jeden problém a nevím si s ním rady.V true image nemůžu vytvořit Secure zone.Všechno udělám jak si program žádá,ovšem po restartu (bez kterýho to nejde) mě to napíše že se secure zone nepodařilo najít.
U Disk directoru jsem si zkoušel jak funguje,sloučil jsem rozdělenej disk,to šlo jedna báseň, ovšem když jsem ho chtěl zase rozdělit tak ouha.Všechno dělám jak si program žádá,zase to jde do restartu,po restartu se objevuvuje taková ta světle modrá obrazovka s bílým písmem kde Disk director píše co dělá,ovšem po naběhnutí woken disk nemám rozdělen.Když kouknu do protokolu,tak tam se píše - Začalo provádění naplánovaných operací - Připravuje se restartování windows - Restartují se windows.Operace bude provedena po restartu systému - operace byla ukončena uživatelem. To všecno v jeden čas, a já jsem nic neukončil,jen jsem odklep restart systému kterej to po mě stejně chce.Nějak mě to hlava nebere,asi jsem blbej.Ovšem jak z toho ven?Díky za rady.Mám Win XP home SP2.:-[:-[:-[

Nojo, asi můžu. Normálně jsem ty produkty nainstaloval a byla tam někde volba vytvořit CD. I když já mám možná takovou * (jinou) verzi než ty a je možný že v tvé to není. Každopádně mrkni do nápovědy.

Já mám ty CD dvě: TrueImage a DiskDirector, nebyl by ale problém udělat i multiboot CD (obě na jednom), mám s tím už jakousi zkušenost.

Pavel