Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ve Win7

Dobrý den,
Mám problé a nevím jestli to tu někdo už řešil, já tedy nic nenašel a hlavně nevím co mám za problé proto řeknu co se mi děje.
Takže problikávají mi ikony na ploše jako když na ni kliknete a ona se označí tak přesně se mi označují postupně všechny neto jako kdybyste jednu označil a pak šipkama nezinima jezdily to dělá samo, přitom jede CPU na 100% a otevírají a zavírají veškerá roletková menu a hazí mi to myš do pravého dolního rohu takže se to nedá skoro vůbec ovládat, počítač mi funguje normálně jen v nouzovém režimu. Zkoušel jsem antivir (eset smart security 5) jak v normálnim tak v nouzovim režimu, obnovu systému ale chybí mi body obnovení před poruchou, kontrolu systémových souborů i program od microsoftu msert ale už nevim co stím.Mám notebook Tosliba Satellite L-300 s os Win7 Home Premium 64 (neoriginal) a vše to začalo po optimalizaci programem Latency optimizer s originálních stránek a to po následném restartu ve chvíly kdy mi naběhl win a já se pak přihlásil to začal blbnout. Už nevím co stím Prosím o radu, děkuji.
Změna kategorie, původně: Software. Dneska se vás zase sešlo. (karel)

Nektere optimalizatory neudelaji nic a jine zlikviduji registr systemu, lze to jednoduse vyresit pres body obnoveni, ktere bohuzel dle toho co pises nemas, dost mozna byl ten program az tak zakernej, ze je smazal, pokud si jsi je nevypnul sam. Reinstalace byva potom jedinne reseni, bohuzel.