Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypalováním

Zdravim, mám dotaz-li je pro vypalovačku v notebooku nutný nějaký ovladač nebo jestli se nainstaluje jako součást ovladače pro základní desku? Mám notebook MSI GX720. Chtěla jsem si dneska něco vypálit ale dvakrát mi z toho spadnul celý windows a CD romka se zasekla a nemohla jsem to vůbec rozchodit. NA CD se nic nevypálilo, takže vidím problém ve vypalovačce. "Nedávno" jsme reinstalovala windows a nevím jestli jsem nezapoměla na nějaký ten ovladač nebo nevím kde může být chyba..díky

no požívala jsem vždycky HT fireman burner a vše šlapalo OK, ale teď si už vážně nepamatuju kdy jsem něco vypalovala naposledy, je to už třeba dva roky, CD Romku taky už vůbec nepoužívám. takže jsem si tam ten HT fireman nedávno stáhla po reinstalu asi jako pojistku že to tam budu mít když bude třeba..ale nešlape to..a trochu nevím jaký ovladač pro tu vypalovačku mám hledat, koukala jsem na msi.com ale nic sem tam nenašla