Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DSL->PC->WiFi->Notebook

Zdarvim
Potreboval bych poradit,mam pripojeni pres DSL (PODA) k PC,ted sem si koupil notebook s WiFi a potreboval bych vyresit problem => abych nemusel za notasem tahat kabel a vyuzil Wifi v notebooku = byl on-line u stejneho poskytovatele=PODA!?:?::!: Jak? WiFi router? Nebo AP? Neco jineho?:i: Opravdu nevim :.( Mockrat dekuji za odpovedi

Já bych to zkorigoval, jo?

Nepíšeš totiž, jaké zařízení právě používáš k připojení k netu. Pokud již máš víceportový router a doma máš tudíž LAN síť, tak ti stačí APčko. Bohužel nevím o tom, že by Poda dělal DSL, niméně si tohle pořádně ujasni, aby se ti nestalo totéž, co jinému tazateli, tj. to. že má teď doma dva routery a hledá, jak to celé zprovoznit.