Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůže někdo s posouzením skládané sestavy

Dobrý den! Poradí mi prosím někdo, jestli je tato sestava, kterou chci poskládat O.K., nebo je potřeba některé komponenty zaměnit za jiné (vhodnější, ne dražší). Moc se ještě v komponentech nevyznám.Díky.

Skříň.......................ASUS MiniTower TM551/350W ..(nebo Aspire X-Qpack-AL/420 - Miditower 420W)
Základní deska.........MicroStar RS482M4-ILD - ATI Xpress 200
Procesor...................AMD Athlon 64 3000+ Venice Box,939
(popř. s chladičem Arctic Cooling Silencer 64 Ultra TC)
RAM.........................Kingston DIMM, 2x 512MB DDR 400MHzDual Channel Kit CL2
HDD.................... ...Maxtor MaXLine Plus lll 7L250S0 250GB 16MB SATA
Grafika.(?)................nVidia G6200LE 256 MB (PCIE)
DVD mech................LG SuperMulti GSA-H20L DualLayer
TV/FM Tuner.............Asus My Sinema P7131D......................(popř. Pinnacle PCTV 310e)
FDD mech....................3,5" 1,44 MB (černá)
Mouse.......................Genius NetScroll+ Eye Metalic PS/2
Klávesnice................Chicony PS/2 KBP0108 (černá)
Monitor......................LG L194WT-SF - LCD 19"......................(popř. Benq T921 LCD 19")
OS................................Microsoft Windows XP Home Edition CZ OEM

Tak nakonec tam šla i nová palírna..........DVD-R/+R LITE-ON SH-16A7S, SATA, OEM černá
a ten monitor.......REPRO Creative Labs Inspire 280 2.5W RMS 2+0.
Ještě jsem si udělal radost novou klávesnicí s myší..........KB LOGITECH Cordless Desktop LX710 Laser CZ.
Jo a kdyby něco, tak pro odpůrce Radeonu....nemám problém s žádnou hrou ani teplotou.