Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Nexus 7

Zdravím, zítra mi má dojít tablet Google Nexus 7. Chci se zeptat co bych si do něj měl nainstalovat a popřípadě jestli to jde nainstalovat bez internetu. Jestli to můžu stáhnout z PC a pak vložit do tabletu a tam nainstalovat. Možná je to jasné, ale nikdy jsem neměl dotykový mobil nebo tablet takže jsem amatér :D Díky za všechny rady

Instalace je možná pomocí balíčků "*.apk". Ale tablet nepřípojený k síti operátora, nebo wifi, je poloviční. Já mám tablet právě jako centrum rychlého přístupu na internet z postele, nebo pohovky. Občas se podívám na film, hry na něm hraju hodně málo. Tím pádem mám starší Tegru 2 a nemám problém s výkonem. Když ráno vstanu a nechce se mi z postele, prohlížím si internet přes tablet.

Já na tabletu s Androidem používám hlavně:
AccuWeather (předpověď počasí)
Angry Brrds
Bad Piggies
Documents To Go (kancelářský balík)
Facebook
Floating Browser (dovoluje otevřít prohlížeč v okně - takže například sleduju film a přes něj v okně mám prohlížeč)
Fruit Ninja THD
GTA Vice City (port klasické hry)
MX Player (na videa, přehraje i externí titulky)
Photoshop Touch
WikiDroyd (Wikipedie, včetně české, bez nutnosti přístupu na internet)

Dáš do zložky, otvoríš v tablete cez file manager (alebo podobný správca súborov), nájdeš zložku kam si to da, klikneš na to a nainštaluješ, pred inštaláciou treba v menu povoliť inštaláciu aplikácií mimo obchodu play.