Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na Root HTC WILDFIRE?

čaute mám takovej problém snažím se Rootnout můj HTC WILDFIRE oper system 2.2.1 a nejde mi to. Zkoušel jsem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=8 03682 oneclick ale nejde mi to piše to failed a že busybox nebyl nalezen jestli chci nainstalovat a pak se mi resetne mobil.Když spustím supersu tak to napíše nejsou instalovany su binary a supersu nelze nainstalovat to je problem. Nevím už co stím , pomůže mi tady někdo? :) Dík moc :)

hele když jsem dal podle toho tvého návodu tak jsem udělal bootloader a pak se mě to zeptalo jestli chci něco stahnout a nainstalovat přimo od nich tak jsem dal že jo a něco to udělalo a pak jsem zkoušel Rom Manager a furt nic to neděla.. :/ že pry to neni. A kdybych to chtěl dělat dale podle navodu ? kam to mam vložit na te sd kartě? a musim to dělat přes čtečku nebo by to šlo aji přes usb mobilu dat na tu kartu? protože nemůžu najít tu redukci na micro sd kartu abych ji dal do čtečky :D

Dobře byl bych rád nainstaloval jsem si nějakej cm-7.2.0-buzz cyanogenmod :D a zapinalo se to tak půl hodiny a furt nic nevím jestli jsem něco nedělal špatně , bylo by super kdyby jsi byl tak hodný a napsal aji takej menší postup :)

Root dovoluje i na originálním systému různé vychytávky jako jiné zvukové ovladače, kompletní zálohu systému. Po instalaci alternativní ROM získáš vyšší verzi systému (má Android 2.2, já svůj ZTE Blade rootoval jenom kvůli tomu, abych nainstaloval 2.3.7, protože se zvyšuje počet aplikací podporujících pouze Android 2.3+), telefon má mnohem lepší výdrž na baterii, je plynulejší, po přetaktování i znatelně rychlejší.