Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčnost micro SD karty

Zdravím, mám 32GB micro SD kartu Transcend, která mi donedávna šla bez problému a jednoho rána z ničeho nic přestala fungovat. Nenačte se jak v mobilu (HTC one V), tak i nereaguje po vložení do PC, jakoby tam prostě vůbec nebyla. Měl jsem tam fotky a videa, které bych rád ještě někdy viděl. Nevíte, co s tím, prosím?

Mám taky SD kartu Transcend 32GB, mám ji ještě ne ani měsíc a i když jsme ji dal vždycky odebrat před tím než jsem ji odstranil z PC nebo mobilu tak se mi teď stal stejný problém :(. Kartu dám do mobilu nebo do PC a nic se neděje cšechno je takové jako kdybych ji tam nedal. Můžu se zeptat co s tím??? Ty programy co tady byly napsané tak jsem si stáhl ale problém je v tom že tu kartu nejde nikde vidět že je připojená. Co s tím??