Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7 po zapnutí pc změna rozlišení

Ahoj, mám win7 ultimate normálně sem pc vypl, pak zapl a zapl se z rozlišením 1024x768, největší mi jde nastavit na 1600x1200 ale já to chci mít jako obvykle to je 1920 x 1080 ale to tam není, někdy když sem klikl na Rozpoznat tak mi to dalo 1920 x 1080, ale tedkom na to klikám a furt nic. Nevíte kde je problém? gk software verze 6.1.7600 .

gk: AMD Radeon HD 6670 1024mb

Problem bude v pripojeni na monitor (nalomeny kabel, povytiahnuty koenktor, zhnita redukcia DVI->VGA, apod)
P.S. preistotu preinstaluj ovladace grafiky ale tipujem ze to nepomoze, viz prva veta.
P.S.2. alebo si si zapol dualview s nejakym neexistujucim alebo 4:3 monitorom, vypni dualview.