Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění toolbaru

Zdravím, kamarádka si z počítače smazala nějakž AB toolbar, nevím přesně co myslela protože neví přesně jaký toolbar to byl. Potom co to smazala se jí restartoval počítač a když to zapla naskočila ji černá obrazovka, skoro nic ji nejde a musela to zapnout přes nouzové spuštění aby se vůbec dostala na skype. Mě napadlo že kdyby třeba jsme dlai ten toolbar nebo co to bylo zpět zas by to fungovalo. Prosím vás, nevěděli by jste co by to třeba mohlo být? Vím že z tohoto se toho nedá moc zjistit, ale za pokus nic nedáme.

spíš to vypadá, že zabordelené toho má více.
projít všechno ve správci doplňků v prohlížeči - a zakazovat.
nainstalované programy - odinstalovat různé ask.com a jiná svinstva. prostě věci které se jen připarazitovaly k jiným programům.
stáhnout codestuff starter, rozbalit třeba na flashku, vrazit do nemocného pc - a hubit nežádoucí svinstva, automaticky spouštěná po startu.
projít si v ovládacích panelech - internet - připojení - lan - co si tam hraje na proxy.

a masochisti si mohou v houpacím křesle dlouze pročítat logem hijackthis, tipovat co tam mají úmyslně a co přijde vyhubit.