Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad Genius Maxfire Blaze 3... Nejdou nainstalovat ovladače

Zdravím... mám doma gamepad Genius Maxfire Blaze 3 a mám problém s ovladačema. Strčil jsem ho do USB a automaticky se mi nainstaloval ale bez možnosti vibrací. Dal jsem nainstalovat ovladače s ním dodávané a po instalaci to vypadá jako bych je ani neinstaloval. Skusil sem to na jiném PC a po instalaci vše OK i s vibracema. Na tom PC kde mi to nefunguje sem skusil i gamepad uplně odebrat a odinstalovat všecky ovladače k němu a následně dat instalovat rovnou ty správní (přidat to zařízení znovu) ale gamepad se ani v zařízeních neoběvil. Jako bych jej ani neinstaloval. Nevíte kde může být problém ? :)

loading...

mam ten gamepad a i repracky od Genius a nemuzu si stezovat... pravda jednou jsem ho pulcil kamaradovi a ten mi ho prines nefukcni... jen vibroval (ironije kdyz jemu nevibruje ubec :D ) tak jsem ho na alze vyreklamoval a jeste v ten den mi dodali novej... :) ted mam zase problem jen s Genius X Asssassins Creed...