Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna zobrazení

Ahoj,
mám problém na svém notebooku s windows 7. když změním rozlišení zobrazení z 1920x1200 na 1680x1050 (nebo i jakékoli jiné), tak se stane to, že se mi jen zmenší plocha, na které se zobrazuje windows, ale velikost písma, obrázků a všeho ostatního zůstane stejná. okolo plochy windows potom zůstane "černý rámeček". a čím zobrazení zmenšuji, tím je ten černý rámeček větší, ale písmo a nic ostatního se nezmění. nevíte někdo co s tím?

dík za každou radu. mně už nic nenapadá

milan

vzniklo to po odinstalaci antiviru v nouzovém režimu. po restartu v normálním režimu tam nebylo aero a po výběru aera se to posr... reálně to menší rozlišení s větším písmem potřebuji, abych to viděl (jo ty oči). jinak jsem nic neměnil.

vacsinou je v BIOSe alebo v nastaveni ovladacov nastavenie LCD stretch alebo LVDS stretch, tak ked chces aby to prerataval na cely panel tak si to nastav, ale vseobecne pouzivat LCD panel mimo nativneho rozlisenia neni dobry napad kvoli rozmazaniu resp. artefaktom v pismenach.