Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjištění obnovených souborů

Dobrý den,
existuje program, který zjistí, které soubory byly obnoveny za pomocí různých programů (např. recuva)? Rád bych zjistil, jestli soubory, které kamarád přede mnou smazal ve svém pc z koše, nikdy neobnovoval.
A jak zajistit, aby soubory, které byly z koše smazány, už nikdy nebudou být moci obnoveny?

Díky za rady

Petr

loading...

Zjistit to nezjistis nijak.
A na vycisteni bys musel pouzit nejaky SW, ktery prepise prazdne misto.
Taky se da pouzit ten zpusob, ze na ten HDD nakopirujes nejake velke soubory (obsah DVD, a pod.)
Cimz vlastne prepises to uvolnenen misto po smazanych souborech.
Takze i kdybys je pak obnovil, tak jejich obsah uz bude nesmyslny.

když nechceš, aby něco končilo v koši, mažeš to shift+del
různé uživatelské účty mají vlastní koš, ale když jsou všichni admoš, nemá to velký význam.
pokud je potřeba smazat rozsáhlejší adresáře na pozadí/z příkazového řádku, funguje sdelete.exe (sysinternals)