Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update problem

Dobry vecer, mam problem s WIndows Update nechce mi nainstalovat Aktualizacie (KB2778344) Chyba 80070308. Skusal som aj manualnu instalaciu Windows update ale nezabralo. Co s tym ? Ak niekdo vedel poradit poradte prosim , Diki.

preistotu by som skusil v ovl.panely - system nastavit autoupdate na vypnut, potom ist do C:\Windows\SoftwareDistribution\Download, a vsetko tam zmazat, potom ist do start-windows update a skusit ten update. Potom nezabudnut zas zapnut tie automaticke update.
Podarilo sa to takto?