Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude fungovat? (návrh sestavy PC)

Pokud to má být luxusní pc tak mám pár poznámek:
- deska je k celkovému pojetí spíš slabší vybavená ale dostačuje. osobně bych volil asus p8z77 v (PRO)
- pokud chceš (nebo jen připouštíš možnost) procesor taktovat je potřeba verze s K.
- paměti sou relativně zbytečně na vysokou rychlost. Rozdíl v ceně je sice pár stovek ale pokud to myslíš vážně s nadupaným pc potřebuješ 2*8 ram.

- grafiku bych osobně spíš asus s dvěma větřáky (stejně jako desku) ale je to otázka preferencí a nechce se mi hledat jestli ta GB má o pár desítek víc mhz na jádru nebo pamětech než podobný cenově asus.

- zdroj jsi vybral vhodný, není špatný ani ten SS co ti tu někdo navrhl. líbí se mi že nehledíš po kačce a bereš ty s 5let zárukou ono se to vyplatí, nemají kurvítka

-skříň je dle mě asi nejhorší průser, když to přeženu tak je to hned po eurocase další nejlevnější.slabé plechy.

- hdd - tak do takové sestavy WD caviar black s pěti lety, ne ? A velikost od tera. Ano správně bez SSD se dá v pohodě žít.

+-lepší chladič cpu se u takových sestav předpokládá.