Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nudzovy rezim a jeho uskalia

Radsej sa opýtam , aby som si niečo nepokazil , ako dať PC do núdzového režimu?
Mám Windows XP CZ.
Ide mi o počeštenie programu Software k môjmu mobilu.Ďakujem
Je tam tento návod:
Sony Ericsson PC Suite (T610)

Komunikační software, který je dodáván spolu s telefony Sony Ericsson, funguje podobně,
jako třeba PC Suite u Nokie. Protože vlastním telefon T610, program využívám a vytvořil
jsem si češtinu. Tu nyní nabízím i vám. Kompletně je přoložen Communications Suite,
Image Editor a XTND Control PC. Plně otestováno u mobilního telefonu Sony Ericsson T610,
ale program podporuje i tyto typy: P800/802, T300/306, T310/315/316 a T68. Jestli to bude
spolupracovat i s nimi, to nevím, ale doufám že ano.
Instalace: Rozbalte archív a jeho obsahem nahraďte soubory v původních adresářích programu.
Ze složky system32 budete muset tyto soubory překopírovat ....v nouzovém režimu... , taktéž do system32,
v adresáři Windows. Jinak vám to Windowsy nedovolí přepsat. Snad je postup popsán srozumitelně.

Nouzový režim: Když začne nabíhat počítač (po restartu), tak zmáčkneš F8 a naskočí ti tabluka jak chceš systém spustit normálně/nouzově/poslední fukční konfigurace apod...
Při vybrání nouzového systému, ti naběhne něco jako standartní windows, kde spíš pár věcí navíc a normálně tam ty soubory nakopíruješ.