Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ma nekdo hru Panzer general?

Najde se mezi Váma někdo, kdo vlastní starší RTS Panzer General 2 a Panzer general 3D Assault? Pokud ano, rád se domluvím na nějaké "rozumné" ceně a na dobírce. Zkouším to i tady, jelikož na inzeráty na herních servrech se nikdo neozval a u ofic. prodejců her jsem tyto tituly v nabídce již nenašel. Ivan

[mod]Zmena kategorie ze Software.
Uprava predmetu. Bylo: Panzer general (rh)[/mod]

Děkuji za radu, ale.... Byl jsem na těch stránkách, ale tady jsou asi trošku mimo obraz, hru nabízí za 1311,- Kč !!! A mám za to že ještě bez DPH. Ale už jsem si hry sehnal, když jsem zoufale surfoval na Net-u několik hodin po různých PC bazarech. I tak opět děkuji za radu, adresu jsem si dal do oblíbených, jsou tam totiž i jiné pro mne zaujímavé věci a za rozumné ceny. Ivan Tichý.