Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP ENVY h8-1401ec

Zdravím, poohlížím se po výkonném pc především pro tvorbu 3d grafiky, videí, animací, zkrátka aby zvládal rychlejší rendering. Maximální cena, do které se musím vejít je 25 000,-. Objevila jsem sestavu HP ENVY h8-1401ec hp-envy-h8-1401ec-d364315.htm. Myslíte, že tento pc zvládne věci, které požaduji a zdali je cena adekvátní? Nebo byste doporučili jinou sestavu, či přímo vlastní sestavení pc? Díky moc za názory.

Doporučuju jednoznačně vlastní sestavení a s tím počkat na M-Pola.Tohle se mi zdá až moc drahé.Hotové značkové sestavy sice mají rozšířenou podporu ale nedá se do nich lézt a něco opravit když vyhnije nějaká komponenta protože jsou pečetěné.A ztráta pečeti-ztráta záruky

Určitě by se to dalo postavit levněji.

preco? je to vykonna pracovni stanice :)
Je tam i7 3,4GHz takze na jeho potreby je to ok, 8GB RAM je tiez OK (akurat nevieme jak rychla), a ze to je predrazene no budiz, oni tie intel i7 ale nie su nejak lacne takze pri vlastnorucnom skladani neusetri nejak extremne vela, ale usetrit sa nieco da.

Zdravím..
to že je to herní stroj neznamená že takový věci nezvládá..Naopak zvládá "jedna-dvě"!!!
mám ho už něaký 2roky..a 120% spokojenost! skvěle vyvážené...
doposud jsem měl problém jen s Win8..né že by si s 8čkama nerozuměl,je na ně přímo postavenej!
prostě osmyčky nejsou pro hráče minimum aplikací,programů a her :( ..dal jsem Win7 a pohoda..

Vůbec Nevíte chytráci... No co je tohle za poradnu???
Zdarec..