Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací W-Vista

Dobrý den,

potřeboval jsem přeinstalovat Windows (Vista) v NTB, ale u mého NTB nefunguje CD romka,tak jsem si sehnal USB CDromku, vlozil jsem do ní recovery disk a naběhla mi tabulka s výběrem instalace. Poté co jsem reinstalaci potvrdil, objevil se nápis přes celou obrazovku ERROR (červeně), plus věta Cannot open WIM file. Teď už nemůžu spustit ani Windows a mohu se dostat pouze do BIOSU. Nevím si vůbec rady, děkuji předem za každou vaší radu :)

Tak bud to CD je naprd (to je nejake palene alebo lisovane?) alebo mechanika. Alebo ten recovery system nevie pracovat s USB CDROM.
Skus to obnovit znova, napr. s inou mechanikou, ak mas viac USB portov skus iny USB port, iny USB kabel (co najkratsi a co najhrubsi) apod.