Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony vegas renderování

Čau , natočil sem jedno video ze hry v programu bandicam,rozlišení:720x480 a velikost souboru je 170 mb (+- 5 min).
Ale když to upravim v sony vegas a z renderuju tak mi to vyhodi soubor kolem 1,31 GB .Poradili by ste mi nejaky dobry render aby to melo kvalitu stejnou jako to video bez upravy a nebylo to zas tak velke +- 300 MB

AVC, nebo DivX/Xvid. Vybereš si buď nějaký přednastavený profil, nebo si vše nastavíš sám. Rozlišení ideálně zachovat (bývá označováno jako NTSC 720x480) a zachovat také framrate (např. 30, nebo 29,970 - nezdá se to, ale je to rozdíl), jinak se to bude trhat, nebo pohyby budou viditělně rozmazané.