Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den,
před 2 dny jsem si na pc nainstaloval Speed up my pc a Openfire. Po spuštění pc druhý den mi skočila modrá smrt. Po restartování jsem měl nabídku na opravu systému nebo spustit obvyklým způsobem. Zkoušel jsem opravu systému, ale opět jsem mi naskočila modrá smrt a když jsem zkusil spustit systém obvyklým způsobem tak mi to akorát PC restartuje. Zkoušel jsem přeinstalovat Windows (Windows 7 Home Premium 32-bit) dal jsem bootovat z DVD. DVD se mi začalo bootovat a načítat soubory a pak opět naskočila modrá smrt. Jsem z toho už opravdu zoufalý, vůbec nevím čím to může být. Prosím Vás, měli by jste nějaký rady co mám zkusit ??
Budu moc vděčný za jakoukoliv radu.
S pozdravem Pavel

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to you computer.

MACHINE_CHECK_EXCEPTION

If this is the first time you´ve seen this Stop error screen,
restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is a new installation, ask your hardware of software manufacturer

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware
or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.
If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart
your computer, press F8 to celect adwanced Startup Options, and then
select Safe Mode.

Technical information:

*** STOP: 0x0000009c (Ox00000004, Ox8e262928, OxB2000000, Ox00010019)

To jsou nějaké přetaktovávací utility? Zkontroluj si v BIOSu, jestli máš parametry prkna na nominálu, popř. rovnou zresetuj CMOS a nahraj default hodnoty. A doufej, že ti některá z komponent tím OC neodkráčela do věčných lovišť.