Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obraz CD ...

sorry za otravnosť prípadnú, ale kolega mi dal strašiu verziu hry Colin McRae Rally 2005 na dvd. je tam súbor s názvom Col2005, obraz CD, 2 918 241kb ...
tak ako on tak aj ja som v tejto veci neznalý, tak by som poprosil o radu ako a čo s tým mám urobiť ...
sorry ak som niekoho touto otázkou urazil, naštval, ... a pod.
ďakujem

Hezký den,
žádné rozbalení, ale přesně jak píše Fair-Play

Přetáhneš obsah DVD někam do svého počítače

čímž myslel překopírovat ten soubor a pak následně vypálit tento soubor jako obraz disku. Vypalovací program jistě bude mít někde nabídku s názvem Vypálit obraz disku nebo něco podobného. Až pak na vypáleném disku budou "rozbalené data".