Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej notebooku nefunguje

Dobrý den.Potřebuji poradit ohledně notebooku mé přítelkyně.Bez jakýchkoli příčin přestal jít display.Zapnu ho běží ale nic nezobrazuje.Jedná se o eMachines E525-303G25Mi.Myslíte že jde o grafiku nebo něco jiného?Děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Displej (mif)

Dobrý deň, tiež mám podobný problém u ACER Aspire 3100, ale keď ho natvrdo vypnem a znovu zapnem, väčšinou sa mi ho podarí oživiť. Potom znovu, keď ho vypnem normálne, tak pri najbližšom štarte nefunguje.:-(