Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro we WIN 7

Zdravím, mám nasledují problém. Koupil jsem si od kamaráda repro Genius SW 5.1HT a fungují pouze jako 2.1. Ovladače mám nejnovejsí a WIN 7 32bit. Zapojený jsou zrejme správne, protoze kdyz je testuju ve WIN nebo ve správci Realtek HD a jednotlivě klikam na repro, vse funguje. Ve WIN i ve správci mám nastavej zvuk 5.1. Nejde ve hrách ani pri prehravani videa. Nemape nekdo podobný zkusenosti? dekuju, Marek...

Pokud tam ta informace (5.1 surround) není, nezahude ti to. Repro ti evidentně funguje správně, zkus na to ještě poštvat nějaký film s 5.1 zvukem (z přehrávače, který to umí). Se hrami ti neporadím.