Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows 7 (po instalaci a aktualizaci mi Windows nenajede)

Dobrý den, mám nový PC CPU 3GHZ dvou jádrovy,4GB RAM. Instalace Windows 7 proběhne úspěšně, následná instalace ovladačů taky. Potom po restartu PC, aby se všechno aktualizovalo, mi už Windows nenajede. Když se má objevit úvodní stránka, zůstane jen černá obrazovka, ale monitor nevypne a PC se po nějaké době restartuje samo od sebe a zase se to opakuje. Prosím nevěděl by někdo co s tím ?
Změna předmětu, původně: Problém s Windows 7 (Kráťa)

Po čisté instalaci Windows to nedělalo?
Zkusil bych nainstalovat Windows nanovo, nech chvíli běžet, párkrát restartuj.
Pokud vždy normálně naběhne pracovní plocha windows tak můžeš pokračovat v instalaci dalších ovladačů.

Nejdřív se instalují ovladače k základní desce, buď dodané na cd nebo stažené z webu výrobce.
Pokud je stahuješ z webu výrobce, musíš znát přesný název základní desky a operační systém, který používáš.
Jako první se instaluje ovladač čipové sady, pak to ostatní.(LAN, zvuk, integrovaná grafika...).

Až po tomhle nainstalovat ovladače k normální grafické kartě (ale píšeš že zatím používáš integrovanou
takže je to zatím jenom pro informaci).

Měl jsem to právě už jako kdyby v opravě, tam mi řekl chlápek, že zkusil povyměňovat všechno co se dalo, zdroj, disk, desku atd a bylo to stejné, nakonec mi tvrdil, že je to závislé na windows, jestli ho mám originál nebo ne.., ale nějak mi to na to nesedí. Instaloval jsem ho nejméně třikrát a pořád to samé. Na XP to nedělalo...

Měl bys dodat přesnější informace.
Zatím to chápu tak, že po instalaci windows jsi nainstaloval čipset(to je správně), restartoval a instaloval ovladače na integrovanou grafiku, které jsi stáhl ze stránek intelu (špatně).

Pokud máš integrovanou grafiku tak nestahuj ovladače od intelu
ale jen ty na stránce výrobce základní desky, odkud jsi stahoval ten čipset.

Měl bys sem napsat přesný název základní desky, aby se daly dohledat ty správné ovladače.
A pokud budeš potom (až tohle rozchodíš) používat normální grafiku ve slotu tak taky napiš
její přesné označení.

No, pokud má tyto problémy tak bych na integrovanou grafiku
stáhl pouze ovladače od výrobce desky a ne od intelu.

Popřípadě (pokud tu integrovanou nehodlám následně používat)
nainstalovat rovnou ovladače pro hlavní grafiku ve slotu.
(pochopitelně ze stánek Intelu nebo AMD podle typu).

V nouzovém režimu jsem odinstaloval ty ovladače od Intelu, následně jsem dal restart a nejelo normálně s ovladači od windows, potom jsem tam nainstaloval ty ovladače, co jsou na webu výrobce základní desky (Gigabyte H61M-S2PV) a znovu to nenajelo. Tak znovu nouzák... a jedu na ovladačích od windows, ale ty mají omezené možnosti...

Pokud to nejede s ovladači od výrobce zákl.desky, řekl bych, že to vypadá na vadnou desku = reklamace.

Jestli ovšem tu integrovanou kartu nehodláš používat (na hry to stejně nebude)
tak bych tam strčil normální grafiku do PCI Express slotu a nainstaloval normální ovladače
ze stránek intelu nebo AMD.(a tu integrovanou nechat jen pro případ nouze - porucha normální grafiky).
Rozhodnutí je na tobě, takhle na dálku si lépe poradit netroufám.

Ale osobně bych to šel reklamovat.