Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - TV Tuner, nejde telka a nevim proc?

Ahoj vsem, chci se zeptat, potrebuju poradit,

zkousel jsem telku v notasu, mam tam hybridni tv tuner, ale po zapojeni anteny a spusteni HP TV Media nejde naladit zadny program, program nenajde zadne vysilani..

Ani newim jak mohu zjistit zda mam jen analogovy prijimac nebo i digitalni..?

Co mam udelat abych chytal telku??

HP Pavilion DV5 1070ec
Změna předmětu, původně: Notebook - TV Tuner, nejde telka a newim proc? (mif)

Budu tvým soukromým inkvizitorem ]:).

K dotazu: analog se nevysílá už nějaký pátek. Máš-li nainstalovaný ovladač k TV tuneru, zkus si multiplexy načuchat v alternativním prostředí (klidně ve windowsím Media Centru). Soft, který se k tomu dodává, obvykle stojí za vyližcosi.