Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinFast DTV2000 H

Dobrý den,
při sledování DTV je v rychlejších scénách obraz trochu trhaný (rozmazaný). Při nahrání tohoto programu a následném přehrání je obraz OK. Nevíte čím to je? Aktualizoval jsem ovladače grafické karty i TV karty. Nic nepomohlo.
PC: MSI 945GM2-FI
VGA zákl. deska
Intel Pentium D 940 Dual Core BOX 3.2 GHz
1024MB DDRII - 667 (2x 512MB, Dual Chanel)
DirectX 9.0c
Prosím poraďte, děkuji.

Problém je vyřešen. Pootočil jsem s anténou a dal grafiku ePCI. Nyní je obraz OK.
Mám ale ještě jeden problém s přehráváním rádia. Rádio hraje poměrně potichu (i nahrává) a zvuk je dost přebasovaný. Nevíte, čím to je???:?:
Poraďte, díky.