Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradený iPhone/iPod

Dobrý večer,
kamarádce včera někdo ukradl iPod touch 5, měla nainstalovanou aplikaci find my iPod, ale zřejmě deaktivovanou... iPod samozřejmě nezakódovaný...
Dá se nějak jinak iPod dohledat ? Či jinak získat zpět ?

Předem Všem děkuji za pomoc a rady. Děkuji :)

Když se proto, že přechod na vyšší verze systému iOS nebo po Jailbreaking vaše ztracená data iPhone. Ve skutečnosti, máte možnost obnovit iPhone ztracených dat s Coolmuster iOSRescuer .Pokud máte zálohu, Coolmuster iOSRescuer by to dokonalý nástroj pro obnovu dat iPhone. Je zaměřen na obnovu dat z iTunes a iCloud zálohování dat.
iosrescuer.html