Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP na USB FlashDisk

Dobry den , potreboval bych se zeptat jestly existuje WinXP na FlashDisk , neco jako "Portable Windows XP Live USB" ale neco daleko vice propracovaneho .. Chci to pouzivat jako prenostny WinXP na Usb Flash klicence .. Dekuji za jakoukoli odpoved :)

Licence Windows zakazuje instalování na jakékoliv odjímatelné úložné zařízení (USB flash, externí HDD). Po správnu by je neměl ani zobrazit. Musí být součástí PC - takže jenom na klasický HDD nebo dnes SSD.

Není, nebylo a nikdy nebude ...

... ješte jsi nezaregistroval fakt, že Windows pro slušný výkon, nutne potrebují instalovat ovladače pro specifický hardware daného stroje ????

Firmy pro své udelátka fungujíci bez hard disku, skládají XP Embedded ... múžeš si to vyskládat také ...