Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 ultimate - ASUS X51L

Zdarec lidi nevíte jestli má smysl přecházet s tímto notebookem ze stárnoucích XPéček na Win7. nevíte jestli to pojede plynule když má konfiguraci:
-Intel pentium DUAL CPU T2370 @ 1.73GHz
-2Gb RAM
-Mobile intel 965 express chipset family

chtěl bych přejít na novější, protože za rok končí podpora XP. Díky za odpovědi Zduř.

chtěl bych přejít na novější, protože za rok končí podpora XP

Včas omladit systém, nově nainstalovat, aktualizovat a systém přežije notebook.

Ultimate nevím.
W8 mi na tomto noteboku jedou celkem dobře. W7 je lepší op. systém, ale také náročnější na HW.
W8 jsem instaloval bo byl skoro zadarmo :-)

Inac Win7 by na tom mali bezat bezproblemov, ovladace sa daju pouzit aj pre visty z webu vyrobcu NB, alebo najst si novsie ovladace na webe intelu (co je v poslednej dobe takmer nadludska uloha ale da sa to. Uz som im tam raz napisal v navale zurivosti do okienka search fuck off intel a odpoved bol jak vsetky ostatne - nic to nenaslo :D)