Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časté restarty počítače

Ahoj, mam problémy s častym zasekáváním počítače. (W XP sp1, Athlon XP 2000+, RAM 512, Mainboard Socket A ECS L7S7A2, GeForce MX 440). Čím víc toho je spuštěno, tím rychleji se počítač zasekne-stačí být na netu a poslouchat mp3..:-/ Už sem vyloučil přehřívání. Testoval jsem i RAMku a ta je podle mě taky dobrá.Myslím že nejspíš by to mohl bejt problém se zdrojem nebo s deskou. Co byste tipovali vy? Dík za všechny rady!;-)

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "restart". (host)[/mod]

No takhle na dálku ti nikdo zodpovědně neřekne, že to dělá např. zdroj. Zvlášť, když jsi ani neuvedl, jaký zdroj v té sestavě je. Může být tisíc příčin.

V titulku jsi psal o restartování, v dotazu o zasekávání - tak o co tedy jde?

Zkusil bych zazálohovat disk a provést čistou instalaci, aby se vyloučily nakopnuté Windows.