Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení windows do výrobního stavu

Zdravím,
rozhodl jsem se vrátit svůj notebook HP 635 (win 7 hp, 64 bit) do výrobního stavu, jenže mám na ntb rozbitý display a externí monitor se zapíná až po spuštění windows, takže by se mi po spuštění obnovy nic nezobrazovalo a nevěděl bych, jak mám postupovat. Napadlo mě, že bych mohl z notebooku vyndat HDD a zapojit ho do druhého počítače, kde bych to spustil, ale nejsem si jistý, jestli se tam při obnově nainstaluje vše, jak má. Prosím o radu.
Díky

Externi LCD funguje i pri recovery OS...
Staci udelat tytot kroky.
1) zalohovat data
2)vypnout ntb
3) zapnout NTB
4) do 3 sekund od zapnuti mackat F11, klidne 5x nebo 8x za sebou
5) mezitim nabiha recovery manager
6) pokud by ti snad nenabehnul na externi LCD,
muzes mu to porucit, klavesova zkratka je Fn+F2 (Fn+F4)

To je divny...
Kdyz funguje externi LCD v biosu, i ve Windows, proc by nemel fungovat behem recovery procesu.
Kdyz to neni Fn+F2 (Fn+F4) muze to byt pouhe F2(F4), protoze nekdy je v biosu moznost prepinani mezi pouzivanim Fn klaves a mezi nepouzivanim Fn klaves. Vychozi nastaveni muse
byt tedy nepouzivanim Fn klaves a pak bys mel mackat pouhe F2(F4)