Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora pro Windows XP Service Pack 1 dneškem končí

Důležité připomenutí - dneškem končí podpora pro Windows XP Service Pack 1.

Takže pokud z důvodů neopodstatněných pověr dosud zůstáváte při Service Packu 1, je čas instalovat ;-)

Rád bych také připomenul, že neaktualizovat systém je velé riziko a je omyl že vás nějaký druh prohlížeče, antiviru nebo aplikačního firewallu může ochránit před všemi nástrahami.

v práci a doma používám něco jiného, ale nejde 2x hlasovat :.( zkusím z práce z jiné ip
edit: smallproxy.com nezabral, měl jsem asi zrušit všechny zatržítka.

že sp1 končí tak brzo bych nečekal, hlavně že my máme vyrábět náhradní díly ať si ti choboti mají v čem vozit pr... ještě deset let po ukončení výroby - kur.. na čem?
to mi připomíná že se budem muset zamyslet nad nějakou politikou licencí a downgrade os na testery - vista ještě pár roků nehrozí :)

Ta anketa SP1 vs SP2 nemá smysl. Kdo potřebuje daný operační systém a má rozum tak samozřejmě použije tu nejvyladěnější verzi. Proto nerozumím té anketě.
Ovšem nemám rád Microsoft kvůli věci, kterou vidím na pozadí.
Microsoft totiž vydal řadu velmi dobrých systémů (počínaje W98SE) a nyní už třetí vydání W2000 (tj. W-XP SP2).

Protože jedině za nový systém může požadovat "novou cenu" vynucuje si to likvidací podpory pro starší systémy.
Toto jednání je pro seriózní zákazníky dost neseriózní a to ani nezmiňuji spekulaci, že pro běžného usera už nemá
nová verze systému nic mimořádného k nabídnutí - tedy nic co by nešlo velmi snadno nahrát i do původních XP.