Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezaplacení aukro poplatků

Zdravím
Před týdnem mi přišla emailova připominka z Aukro portálu,jejímž obsahem bylo vyučtováni za aukro poplatky,celkem cca 790 kc.Zaplatil jsem to a dnes se mi složenka vrátila zpět.Chci se zeptat,pokud se na Aukro uplně vykašlu a těma poplatkama se už nebudu dal jakkoliv zabyvat,hrozí mi nejake vymahani dluhu nebo cokoliv podobneho ? Mnohokrát vám všem děkuju za odpověď a omlouvám se,pokud ta infomace už tady někde je.

E-mail jsi už dostal, další na řadě bude nejspíš klasický mail, tedy pošta a s velkou pravděpodobností to bude doporučeně. Pak to nejspíš předají vymahačské firmě, IMHO to dávat k soudu je zbytečná otrava, vymahači budou jednodušší. A počítej s tím, že ti to naroste o slušnou částku za poplatky. Pokud to jde přes soudní platební rozkaz, tak minimálně litr navíc. A to v tom lepším případě, pokud ti tam dají administrativní poplatky k úhradě, můžou se ti protočit panenky a budeš si přát milosrdný mdloby.

Před týdnem mi přišla emailova připominka z Aukro portálu,jejímž obsahem bylo vyučtováni za aukro poplatky,celkem cca 790 kc.Zaplatil jsem to a dnes se mi složenka vrátila zpět

a co takhle ty udaje ktere jsi mel zaplatit a ktere jsi skutecne zaplatil prekontrolovat ?