Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový ntb, háčky fungují jen v notepadu

Zdravim, mam cerstve novy ntb a nefunguji mi hacky. Co jsem tady na poradne koukal, vse se nakonec dostalo k vypisovani logu z hijacku a vicemene jsem reseni nejak nenasel :/

Kazdopadne co jsem zkousel v notepadu, tak tam mi jde normalne, ale treba ve wordu a v prohlizeci ne, dekuji za radu, jsem vam vdecny.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 11:29:00, on 26. 2. 2013
Platform: Unknown Windows (WinNT 6.02.1008)
MSIE: Internet Explorer v10.0 (10.00.9200.16482)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Program Files (x86)\ASUS\USBChargerPlus\USBChargerPlus.exe
C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS InstantOn\InsOnCfg.exe
C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATK Media\DMedia.exe
C:\Program Files (x86)\ASUS\ATK Package\ATKOSD2\ATKOSD2.exe
C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS Smart Gesture\QuickGesture\x86\QuickGesture.exe
C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe
C:\Users\michmyy\AppData\Local\Temp\BioCredProv.ex e
C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\Users\michmyy\AppData\Roaming\Microsoft\Windows \Templates\vmnethcp.exe
C:\Program Files (x86)\ASUS\ASUS Live Update\LiveUpdate.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\WINWORD.EXE
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
D:\Downloads\hijackthis.exe

když zruším proces, automaticky se zas zapne

běží ti v paměti, hlídá si spouštění.
nejdřív zabít v paměti, pak zakázat start - třeba přes codestuff starter.
podívej se v tom temp adresáři do vlastností toho souboru, co je to zač (výrobce, popis). viry to mají prázdné.

spouštění příkaz není z tvého výpisu vidět - nabootuj z antivirového cd, zvol disk a proskenuj pc.

Sry že jsem doteˇˇd neodpovídal, měl jsem trošku napilno, ale už mě opravdu tyhle věci v ntb serou, mohl by jsi mi prosím detailně pomoct s tím, jak to odstranit? Hledal jsem už hodně metod a moc mi to nevycházelo + v registrech se taky nevyznám. Případně jestli by mě mohl někdo navést k tomu, jak si ten PC vyčistit a jak ho udržovat, stačí nějaké odkazy, nejsem v tom zběhlý, ale když to tak vidím, prevence je třeba. Dík.

Tak jsem ten biocredit smazal, dělal to on. Teď doufám, že zmizel už nadobro. Jenom co se týká nějakého softwaru, který by mi mohl zkontrolovat pc, jestli tam ještě něco není + nějaký dobrý antivirák? Byl bych rád za nějaké doporučení :)

Ahoj,
Jak už někdo psal výše, tak tohle často dělají doplňky.
Zkus spustit Word v nouzovém režimu- winword.exe/safe nahoře uprostřed by mělo být napsané Nouzový režim. Pokud Ti v nouzovém režimu půjdou psát háčky, tak je to doplněk. V tom případě Soubor- Možnosti- Doplňky- Spravovat doplňky modelu COM a ve většině případů to bývá doplněk spojený s pdf, tak ten zakaž a pak by to mělo jít.
Pokud to nejde ve Wordu ani v nouzovém režimu, tak bych doopravdy začal přemýšlet nad virem, ale jestli je to úplně nový pc, tak je to zajímavé.