Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Case běží, ale nic jiného ne!

Ahojte lidi. Včera jsem úplně normálně vypnul PC pomocí Start -> Vypnout -> Vypnout. A dnes jsem přišel, zapnu Case a nic. Case běží, ale obrazovka černá, klávesnice nesvítí, myš svítí. Nevíte co s tím?

Problém vyřešen, aspoň pro vás. Když jsem zkusil i výměnu Zdroje a jiného výsledku jsem se nedočkal, šel jsem po kabelech a tu to je! Máma vlastní kocoura, který mě nemusí a já jeho taky ne, a kompletní kabel od monitoru byl přesekaný. Myslel sem že ho snad ..... Ale naneštěstí nemám žádný do náhrady, takže si na chvíli od mého PC odpočinu, než pořídím nový :D.

To radši 10x koupit nový kabel :D. Ne, budu si dávat pozor na to aby byl pokoj vždy dobře uzavřen a aby sem ho tam nikdy neviděl :D.
Doporučíte nějaký levný propojovací kabel? .. Jestli je v tom nějaký zásadní rozdíl či ne? :D .. Tak třeba v nouzi za nízkou cenu bych bral toto: http://pocitace.aukro.cz/kabel-vga-propojovaci-sup er-cena-i3056652118.html