Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ActiveX

Dobré odpoledne chtěl bych Vás všechny požádat o maličkost..
Na mém notebooku se mi objevuje stále dokola tabulka s názvem : Webový prohlížeč
Vypsaný:

Tato stránka poskytuje potenciálně nebezpečné informace ovládacího prvku ActiveX. Aktuální nastavení zabezpečení zakazuje spouštět ovládací prvky tímto způsobem. tato stránka možná nebdue zobrazena správně.

Už jsem dělal reinstall Google chromu i skypu, z počátku totiž tato tabulka vyskakovala skrz skype, (rozšíření we webu)
Ukončil jsem rozšíření reinstaloval skype na starší verzi aktualizoval adobe flash player.
K této tabulce mi zamrzne celý skype a špatně se ukončuje přes správce.
Děkuji za Vaše rychle rady.. Přdem děkuji a přeji příjemný den. ;-)

ActiveX je "výmysel" Microsoftu a funguje len v prehliadači IE...

Je to prekonaná technológia, ktorá dokáže byť nebezpečná a jej používanie sa nedoporučuje.

Ak si si však istý, že tento doplnok nutne potrebuješ (nie je neznámy) a pochádza od dôveryhodného zdroja, povoľ inštaláciu ... - môže obsahovať škodlivý kód (trojského koňa apod.) - rozmysli si to !!!